http://hamedanshoes.ir/?p=1218

تله کابین گنجنامه

تله کابین گنجنامه تجربه سفری هیجان انگیز را در دل کوهستان الوند برای شما فراهم خواهد آورد. با توجه به سطح بالای استانداردهای ایمنی رعایت شده در این مجموعه این سفر رویایی را با امن ترین تله کابین ایران تجربه خواهید کرد.

تله کابین گنج نامه همدان یکی از سازه های منحصر بفرد در غرب کشور  با طول خط رفت و برگشت 3400 متر و ارتفاع حداقل 1900 و حداکثر 2800 متر از سطح دریا می باشد، که فرآیند ساخت آن در سال 1380  توسط مهندسان آلمانی شروع شد و عملا در سال 1387 به بهره برداری رسیده است .مبدا تله کابین گنج نامه و مقصد آن دشت میشان میباشد.زمان  رفت وبرگشت بین هفت تا 15 دقیقه به طول می انجامد ،که وابسته به سرعت باد متغییر است.تله کابین گنجنامه

در صورتیکه سرعت باد بیشتر از 40کلیومتر بر ساعت باشد با هشدار دستگاه مسافر گیری متوقف گشته و در صورت وجود مسافر در مسیر زمان رفت و برگشت طولانی تر می شود.این تله کابین دارای هجده پایه می باشد که بلندترین پایه ی آن پایه  دهم در دره کیوارستان به ارتفاع 33 متر و کوتاهترین آن پایه هجدهم و آخرین پایه به ارتفاع 4 متر میباشد.

تله کابین گنج نامه تنها تله کابین دارای فراز و فرود در ایران می باشد و به علت دارا بودن سیستم دبل چک امن ترین تله کابین در ایران می باشد ، و درصورت  بروز هر گونه حادثه ایی امکان سقوط کابین در حد صفر میباشد.

 تله کابین دارای 35 کابین بوده که بر حسب شرایط آب و هوایی و تعداد مسافر متغییر بوده و امکان افزایش و یا کاهش آن وجود دارد.مجموعه دارای شش کابین وی آی پی می باشدکه مجهز به صندلی های چرمی و امکانات پذیرایی می باشد.

ساعت کاری تله کابین گنج نامه به شرح زیر میباشد که در  جشنها، مراسمها و مناسبتها برای گردشگران به صورت ویژه متغیر خواهد بود  

ساعات کاری تله کابین گنج نامه
شنبه تا چهارشنبه            1500  تا  18:00
پنج شنبه                      10:00  تا  19:00
جمعه                          06:30  تا   19:00 
 
تنها تله کابین دارای دو فراز و فرود در ایران
دارای بلند ترین ارتفاع در قسمت میانی
دارای چشم انداز ویژه در کل مسیر و ایستگاه مقصد
امن ترین تله کابین ایران به علت برخورداری از دبل چک
حرکت فوری کابین های VIP بدون نیاز به انتظار
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید